אודות אריאל

 
עוד כשהייתי ילד הלכתי בשביל עם סבא שלי, ולא הייתה גדר אחת שלא טיפסתי עליה. סבי, כאנגלי אצילי, סבר שאני חסר נימוס ופרא אדם. אבא שלי נהג תמיד לומר לו ש"כל סייח פראי הופך יום אחד לסוס אציל". נדמה לי שיום אחד זה קרה. זה היה היום שבו קיבלתי מאבא שלי את המבט האוהב שאומר "ידעתי, אכן סוס אצילי".

 

אז איך הכל התחיל?

 
פסעתי עם אבא שלי במשעול לבית הכנסת, הייתי נער צעיר. ענפים נמוכים הפריעו לחולפים בדרך לעבור בנוחות. אבא שלי העיר שזה גורם מפריע שעשוי לפגוע בעוברים והשבים. בשבת הבאה פסענו שוב יחד במשעול, והנה הענפים נגזמו והדרך הייתה פנויה. אבא שלי שמח והרעיף שבחים על העירייה שדאגה לתושביה. "זה אני" אמרתי. אבי לא הבין. "אני הוא זה שגזם את הענפים ופינה את הדרך כדי שניתן יהיה לעבור". אבא שלי לא האמין! הייתי כבן עשר, לא נתבקשתי ולא הוכשרתי. אבא שלי נתן לי חיבוק אוהב והיה גאה בי. הוא הרעיף עליי שבחים כאילו הודה לי בשם כל תושבי העיר.

 

זה התחיל כהכנסה צדדית

 
כסטודנט לכלכלה שאלתי את עצמי ממה אתפרנס במהלך התואר. במקרה, בחצר ביתנו היתמר לו אל-על דקל גבוה. הוריי רצו לכרות אותו והתברר שהגנן לא מסוגל לבצע את העבודה. לא היה לו את הציוד המתאים ולא את היכולת לטפס. כשהסתכלתי על העץ ואמדתי את הגובה, היה לי ברור מיד מה צריך לעשות. הבאתי איתי עוד חבר ותוך זמן קצר העץ היה כרות. אז קלטתי שיש לי את זה, ושזה יכול להיות אחלה מקצוע והכנסה צדדית יפה.
 
התחלתי לעבוד ככלכלן, נישאתי, עבדתי גם כמתכנת בהייטק, למדתי לתואר שני במנהל עסקים וילדיי נולדו. במקביל לעבודתי במשרד, תמיד הייתי גוזם מהצד – שעה-שעתיים בבוקר ורץ מהר לעבודה, ממש כמו ד"ר ג'קיל ומיסטר הייד. הייתי מחליף את בגדי הגיזום המלוכלכים, שוטף את עצמי בצינור גינה ומגיע נקי למשרד, לבוש נאה ומכובד. אבל... למרבה האירוניה המשרד העיק עליי. הרגשתי כאילו אני בכלוב.

 

השינוי הגדול

 
בשנת 1995 החלטתי להתמקד בעסקי הגיזום בלבד. פתחתי את העסק "אריאל הגוזם" והפכתי לבעלים ולמנכ"ל של חברה לגיזום ולכריתת עצים. עברתי בעצמי את כל ההכשרות לגיזום בגובה, והיום אני מכשיר בעצמי עובדים וצוותים. אנחנו משתמשים בשיטות מתקדמות ובכלים מותאמים ולא מפסיקים ללמוד ולהתמחות.
 
אני אוהב את הגובה, את האדרנלין, את האינטרקציה והמגע עם לקוחות, עם האנשים ועם השטח. אני אוהב את לקוחותיי ושמח לתת להם שירות, ואת זה כבר גיליתי כילד.
 
אז מה אתם אומרים? הגיע הזמן שנעבוד ביחד על העצים שלכם? אתם מוזמנים "להצטרף למועדון" ולהיות בין לקוחותיי המרוצים, שזוכים ליחס VIP ולהיות הראשונים שנהנים ממבצעים ומהטבות.


 
מחכה לטלפון מכם,
אריאל

 
 • עבודה יפה ונקייה באחריות
 • גיזום בוטני נכון
 • מחירים נוחים
 • מוניטין של למעלה מ-20 שנה
 • שירות מעולה ללקוחות פרטיים, מוסדות, בתי עסק, חברות ניהול, עיריות ורשויות מקומיות
 
הגוזם - אריאל
 
להשארת פרטים ליחצו כאן או חייגו 073-7841830
 

חברת אריאל הגוזם – הייחודיות שלנו

 
 • אם אתם באמת רוצים ליהנות מעבודת גיזום יפה ונקייה...
 • אם אתם באמת רוצים סטנדרט גבוה של שירות עם יושרה ואדיבות...
 • אם אתם באמת מעדיפים חברה שמקפידה על נוהלי בטיחות ושיש לה את כל התעודות והאישורים...
 • אם אתם באמת רוצים לעבוד עם מי שמנוסה ומבין בעצים מבחינה בוטנית ואגרונומית, ושיודע מה לחתוך, מתי ואיך, כך שהעץ יתפתח ולא ימות...
 • אם אתם באמת רוצים לשמור על הגינה שלכם ולהימנע כמה שיותר מגרימת נזקים לסביבה ולנפש ח"ו, כך שהגיזום לא יפגע בריצוף, בצנרת, במזגנים ובכבלי חשמל, מבלי לסכן חיי אדם...
 • אם אתם באמת רוצים חברה שמבינה בחוקי משרד החקלאות והמשרד לאיכות הסביבה, ששומרת על החוק, מוהלי שימור עצים ותקנות עירייה ומקושרת מוניציפלית וארצית...
 • אם אתם באמת רוצים לעבוד עם חברה בעלת מוניטין, שמחלחלת לכל העובדים ערכים של יושרה, אמינות, אחריות, אדיבות ומסירות...
 
...אז הגיע הזמן שניפגש! לחצו כאן להזמנה.
 
היחס האישי אצלנו הוא יותר מסיסמה – הוא תפיסת עולם. אנו מתחייבים לגיזום מקצועי, לעבודה יפה ונקייה ולשירות מעולה, תוך מתן ביטחון אישי מקסימלי ללקוחותינו ולעובדינו ואיכות חיים מגיזום העצים.
 
אריאל הגוזם - מעל 20 שנות מוניטין