כרסום גדמים וכרסום שורשים

 
לאחר שכורתים עץ, יש לבצע כרסום גדמים ושורשים. בפעולה זו מוציאים את גדמי העץ שנכרת וגורסים גדמים ושורשים שנמצאים מתחת לאדמה. אני מורשה לבצע כרסום גדמים ושורשים באמצעות הציוד המתקדם ביותר, וברשותי ניסיון רב-שנים בתחום.
 

למה חשוב לבצע כרסום גדמים ושורשים?

 
  • ניקוי מלא של השטחכריתת העץ מהשטח היא רק חלק מהמשוואה. רק לאחר פינוי הגדמים והשורשים, האזור נקי לחלוטין גם מהעץ עצמו וגם משאריותיו.
  • הסרת מפגעים בטיחותיים – שורשי עצים בולטים וגדמים באדמה מהווים סכנה להולכי רגל, לרוכבי אופניים ולכל מי שעלול להיתקל בהם ולמעוד.
  • הכנת הקרקע לשתילה חדשה – רק לאחר שמבצעים כרסום גדמים ושורשים מלא, יכולה הקרקע לקלוט צמחייה חדשה.
 
כרסום גדמים ושורשים - אריאל הגוזם
 

איך מבצעים כרסום שורשים?

 
כרסום שורשים היא פעולה שמחייבת מעורבות של בעלי מקצוע. קודם כל, כל סוגי העצים עלולים להחדיר את השורשים שלהם עמוק אל תוך הקרקע. כאשר השורשים עמוקים, זה אומר שאי אפשר להסתפק בכריתה של העץ. במקום זה, צריך לכרסם את השורשים ולדאוג לבצע את הפעולה באופן יסודי. מעבר לכך, יש להשתמש בחומרים מתאימים שימנעו מהשורשים לצמוח שוב.

מבחינה טכנית, הדרך הנכונה לכרסם שורשים היא להשתמש בציוד מתאים. הציוד דורש מיומנות והתמחות והפעלת הציוד מחייבת הקפדה על כללי בטיחות מחמירים. במקרים מסוימים גם צריך להפעיל ציוד סנפלינג, כמו למשל על מנת לגזום את העץ מהחלק העליון ורק לאחר מכן לקבל את הנגישות הנדרשת אל החלק התחתון שקרוב אל השורשים.
 
 

מתי כדאי לבצע כרסום גדמים ושורשים?

 
הצורך בכרסום מסודר ומקצועי של גדמים ושורשים נפוץ מכפי שנהוג לחשוב. זו בעיה נפוצה מאוד שמשותפת לגינות, בתים פרטיים והמרחב הציבורי ולעיתים אפשר לזהות סימנים להופעתה גם במרחב הציבורי – כמו למשל במדרכות או בפארקים.

בנוסף, כרסום דגמים ושורשים היא פעולה שמתבצעת בגני שעשועים לצורך מניעת נפילות של ילדים או עוברי אורח. אז בכל אחד מהמקרים האלה, הדבר החשוב הוא לתאם את השירות מוקדם ולא להמתין.

יש הבדל בין כרסום שורשים וגדמים של עצים בוגרים וצעירים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, העצים הצעירים לא בהכרח פשוטים יותר לעבודה. בנסיבות מיוחדות, אולי דווקא כרסום של גדמים ושורשים של עצים כאלה יהיה מורכב ומסובך. עם זאת, אפשר מלכתחילה לרכז את העבודה תחת גורם מקצועי מסודר.
 

אנחנו נפתור עבורך את הבעיה!

 
אנחנו באריאל הגוזם יודעים בדיוק איזה עבודה לבצע על מנת לסייע לך עם כרסום שורשים וכרסום גדמים. אם חשוב לך לרכז את השירותים השונים לכל סוגי העצים תחת קורת גג אחת, אנו נשמח להיות אלו שייקחו אחריות על התהליך.

לנו יש את הניסיון הנדרש על מנת להתמודד עם סוגים שונים של עצים בוגרים וצעירים. מבחינתך, הצעד הבא הוא להשאיר פרטים באתר שלנו כדי להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים.
 
להזמנת שירותי כרסום גדמים ושורשים,
חייגו 073-7841830 ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית!