שמי אריאל שוגרמן

בעל ניסיון למעלה מ-20 שנה בכל הקשור בשירותי גיזום, העתקה וכריתת עצים, יחד עם צוות מיומן, אני מעניק שירות ברחבי הארץ ללקוחות פרטיים ועסקיים, בכל סדר גודל: משפחות, חצרות, מוסדות, בתי ספר, עיריות ומועצות מקומיות, בתי סוהר, מגרשים, מפעלי תעשייה ועוד.

השירות שלנו בא לתת לכם מענה מבחינה פרקטית והן מבחינה אסתטית, מטרתו העיקרית של הגיזום היא לשפר את הצמיחה ולהועיל לצמח מבחינת ההתפתחות שלו, לכן נכון לבצע גיזום מעת לעת על מנת לשפר את האיכות של הפירות הגדלים על העץ.

המוטו שלי בחיי העבודה והתעסוקה הוא

"אם אתה מוצא מקצוע שאתה אוהב אותו מאוד, אתה לא תעבוד אף יום בימי חייך"

אני הולך לעבודה בכיף והנאה, אני לא מרגיש שאני עובד בזה, אני מרגיש שאני כל יום הולך ללונה פארק.

כשגזמתי את העץ הראשון שלי למדתי לתואר כלכלן, הבנתי שזה מקצוע ייחודי, כאן הבנתי ממה שאני הולך להתפרנס בזמן התואר, מאז אני כבר לא כלכלן והתחלתי לעבוד, כל יום נוסע למקומות חדשים, פוגש אנשים חדשים שהפכו ללקוחות נאמנים, אני נהנה מכל רגע.

אני הולך לעבודה בכיף והנאה, אני לא מרגיש שאני עובד בזה, אני מרגיש שאני כל יום הולך ללונה פארק.

תמיד כאן כדי לתת לכם שירות,
צרו איתי קשר עוד היום

אז איך הכל התחיל?

עוד כשהייתי ילד הלכתי בשביל עם סבא שלי, ולא הייתה גדר אחת שלא טיפסתי עליה. סבי, כאנגלי אצילי, סבר שאני חסר נימוס ופרא אדם. אבא שלי נהג תמיד לומר לו ש"כל סייח פראי הופך יום אחד לסוס אציל". נדמה לי שיום אחד זה קרה. זה היה היום שבו קיבלתי מאבא שלי את המבט האוהב שאומר "ידעתי, אכן סוס אצילי".

פסעתי עם אבא שלי במשעול לבית הכנסת, הייתי נער צעיר. ענפים נמוכים הפריעו לחולפים בדרך לעבור בנוחות. אבא שלי העיר שזה גורם מפריע שעשוי לפגוע בעוברים והשבים. בשבת הבאה פסענו שוב יחד במשעול, והנה הענפים נגזמו והדרך הייתה פנויה. אבא שלי שמח והרעיף שבחים על העירייה שדאגה לתושביה. "זה אני" אמרתי. אבי לא הבין. "אני הוא זה שגזם את הענפים ופינה את הדרך כדי שניתן יהיה לעבור". אבא שלי לא האמין! הייתי כבן עשר, לא נתבקשתי ולא הוכשרתי. אבא שלי נתן לי חיבוק אוהב והיה גאה בי. הוא הרעיף עליי שבחים כאילו הודה לי בשם כל תושבי העיר.

זה התחיל כהכנסה צדדית

כסטודנט לכלכלה שאלתי את עצמי ממה אתפרנס במהלך התואר. במקרה, בחצר ביתנו היתמר לו אל-על דקל גבוה. הוריי רצו לכרות אותו והתברר שהגנן לא מסוגל לבצע את העבודה. לא היה לו את הציוד המתאים ולא את היכולת לטפס. כשהסתכלתי על העץ ואמדתי את הגובה, היה לי ברור מיד מה צריך לעשות. הבאתי איתי עוד חבר ותוך זמן קצר העץ היה כרות.
אז קלטתי שיש לי את זה, ושזה יכול להיות אחלה מקצוע והכנסה צדדית יפה.

התחלתי לעבוד ככלכלן, נישאתי, עבדתי גם כמתכנת בהייטק, למדתי לתואר שני במנהל עסקים וילדיי נולדו. במקביל לעבודתי במשרד, תמיד הייתי גוזם מהצד – שעה-שעתיים בבוקר ורץ מהר לעבודה, ממש כמו ד"ר ג'קיל ומיסטר הייד. הייתי מחליף את בגדי הגיזום המלוכלכים, שוטף את עצמי בצינור גינה ומגיע נקי למשרד, לבוש נאה ומכובד.
אבל, למרבה האירוניה המשרד העיק עליי. הרגשתי כאילו אני בכלוב.

השינוי הגדול

בשנת 1995 החלטתי להתמקד בעסקי הגיזום בלבד. פתחתי את העסק "אריאל הגוזם" והפכתי לבעלים ולמנכ"ל של חברה לגיזום ולכריתת עצים. עברתי בעצמי את כל ההכשרות לגיזום בגובה, והיום אני מכשיר בעצמי עובדים וצוותים. אנחנו משתמשים בשיטות מתקדמות ובכלים מותאמים ולא מפסיקים ללמוד ולהתמחות.

אני אוהב את הגובה, את האדרנלין, את האינטרקציה והמגע עם לקוחות, עם האנשים ועם השטח. אני אוהב את לקוחותיי ושמח לתת להם שירות, ואת זה כבר גיליתי כילד.

אז מה אתם אומרים? הגיע הזמן שנעבוד ביחד על העצים שלכם? אתם מוזמנים "להצטרף למועדון" ולהיות בין לקוחותיי המרוצים, שזוכים ליחס VIP ולהיות הראשונים שנהנים ממבצעים ומהטבות.